nedeľa, 22. januára 2023
  • O nás
  • Služby
  • Publikácie
  • Partneri
  • Sponzori
  • Autorské práva
  • Ochrana súkromia
  • Kontakt
Bez úspechu
Ukáž všetky výsledky
Športová agentúra DUKLA s. r. o.
Športová agentúra DUKLA
Výsledky zápasov Tabuľka I. ligy
banner CONUS drevostavby
  • MFK Dukla
    • Muži
    • Mládež
    • Ženy
    • Výsledky zápasov
  • Ligy SR
    • Muži SR
    • Mládež SR
    • Výsledky zápasov
  • Pohár
    • Výsledky zápasov
  • Turnaje
    • Domáce turnaje
    • O pohár J. Vengloša
    • Medzinárodné turnaje
  • Iné športy
    • Alpinizmus
    • Atletika
    • Basketbal
    • Futsal
    • Hádzaná
    • Hokej
    • Lyžovanie
    • Motorizmus
    • Plávanie
  • Góól!
    • 2020/2021
    • 2019/2020
    • 2018/2019
    • Historický bulletin „Gól“
  • Stalo sa
    • Napísali o nás
    • Novinky
    • Tlačové správy MsÚ BB
    • Tlačové správy ÚLK
    • Úradné oznamy SFZ
    • Úradné správy SFZ
    • Úspechy
  • Portréty
    • Blahoželáme
    • Knihy
    • Náš hosť
    • Ocenenia
    • Opustili nás
    • Osobnosti
    • Spomíname
  • IFFHS
  • História
    • Futbalová Dukla
    • Futbal v Banskej Bystrici
    • Futbal v Česko-Slovensku
    • VŠC Dukla Banská Bystrica
    • Šport v Banskej Bystrici
    • Športová agentúra DUKLA
  • MFK Dukla
    • Muži
    • Mládež
    • Ženy
    • Výsledky zápasov
  • Ligy SR
    • Muži SR
    • Mládež SR
    • Výsledky zápasov
  • Pohár
    • Výsledky zápasov
  • Turnaje
    • Domáce turnaje
    • O pohár J. Vengloša
    • Medzinárodné turnaje
  • Iné športy
    • Alpinizmus
    • Atletika
    • Basketbal
    • Futsal
    • Hádzaná
    • Hokej
    • Lyžovanie
    • Motorizmus
    • Plávanie
  • Góól!
    • 2020/2021
    • 2019/2020
    • 2018/2019
    • Historický bulletin „Gól“
  • Stalo sa
    • Napísali o nás
    • Novinky
    • Tlačové správy MsÚ BB
    • Tlačové správy ÚLK
    • Úradné oznamy SFZ
    • Úradné správy SFZ
    • Úspechy
  • Portréty
    • Blahoželáme
    • Knihy
    • Náš hosť
    • Ocenenia
    • Opustili nás
    • Osobnosti
    • Spomíname
  • IFFHS
  • História
    • Futbalová Dukla
    • Futbal v Banskej Bystrici
    • Futbal v Česko-Slovensku
    • VŠC Dukla Banská Bystrica
    • Šport v Banskej Bystrici
    • Športová agentúra DUKLA
Bez úspechu
Ukáž všetky výsledky
Športová agentúra DUKLA s. r. o.
Bez úspechu
Ukáž všetky výsledky
Úvod MFK Dukla Muži

MFK Dukla porazil aj nevyspytateľný MŠK Žilina B, najpotentnejšie mužstvo súťaže

pred zápasom, história, príbeh zápasu, najlepšie štatistické údaje, ostatné výsledky 11. kola a fotografie Jaroslava Šišku

Jaro ŠiškaodJaro Šiška
3. októbra 2021
kat.: MFK Dukla, Muži
Doba čítania: 11 mins read
A A
BB - ZA B 3:2, Polievka a Depetris, 02.10.2021

Na snímke vidíme 2 hlavných koncových tvorcov výsledku zápasu MFK Dukla BB - MŠK Žilina B 3:2. V popredí Polievku, za ním DEPETRISa a pri nich Žilinčana Nagya. | Foto: Jaro Šiška

Zdieľať na FacebookZdieľať na TwitterPoslať emailom

Vo včerajšom sobotňajšom zápase, dňa 2. októbra 2021 od 15:00 hodine, nastúpil MFK Dukla Banská Bystrica doma vo Zvolene, takmer iste už posledný krát pred návratom na Štiavničky, v 11. kole II. futbalovej ligy 2021/2022, proti tímu MŠK Žilina B, ktorý bol v tabuľke na 7. mieste so ziskom 15 bodov, čo bolo o 8 bodov menej ako Dukla, so skóre 24:15, čo znamenalo, že hosťom nebude nikto iný, ako najpotentnejšie mužstvo súťaže, s najviac strelenými gólmi. Na tento údaj nemajú vplyv ani niektoré odložené zápasy mužstiev, ktoré ani zďaleka nestrieľajú toľko gólov. MŠK Žilina B ale naposledy doma sklamal svojich fanúšikov, nečakanou remízou s nováčikom z Rohožníka 1:1.

Dukla tabuľku viedla a vedie aj naďalej po dnešnom úspešnom zápase. Má však odohratý plný počet zápasov v čele tabuľky, ktorá sa už jasne vykryštalizovala a o postup či dlhodobejšie o čelo tabuľky bude bojovať pravdepodobne len 5-6 tímov či skôr len 5. V prípade úspechov a plných bodových ziskov prenasledovateľov Dukly v dohrávkach, Humenné 1x a Skalica 2x, môžu mať obe mužstvá rovnako ako Dukla – 26 bodov. A aktuálne 2. Podbrezová zaostáva len o 2 body a 3. Komárno len o 3 body. A to znamená, že každé mužstvo z čela tabuľky bude čakať na zakopnutia suseda a každý bodík môže napokon chýbať v konečnom zúčtovaní, nehovoriac o dôležitosti vzájomných zápasov.

Dukla sa, okrem Humenného, stretla už s každým, z čela tabuľky. Za kratší koniec ťahala len 1x, doma, v Žiari nad Hronom, s Podbrezovou 2:3, čo je dosť nepríjemné. Remizovala v Skalici a porazila doma Komárno. Vyhrala o gól aj v Košiciach, aj v Petržalke, čím veľmi podstatne pribrzdila ich postup v tabuľke a ich ambície.

Kurz Niké to videl pred zápasom Dukly, napriek tomu, že tieto zápasy nemajú vopred ani zďaleka či približne garantované body pre jeden či druhý tím, opäť až príliš jasne v jej prospech: 1,39 – 4,70 – 6,45. Výsledok to síce potvrdil, ale …

BB ZA B3 2Depetris1 102 10 2021
DEPETRIS, v strede bránky, sa teší po dorážke vyrazenej Polievkovej strely a vyrovnaní skóre zápasu na 1:1. | Foto: Jaro Šiška

MŠK Žilina B je súper, ktorý Dukla porazila až v 5. vzájomnom zápase, keď medzitým dostala od neho aj nakladačku 0:7. Potom sa to už v prospech Dukly zlepšilo, ale nie hneď. Prehrala aj doma, neskôr ale uspela v posledných 4 zápasoch, z toho aj 2x vonku.

Dnešné víťazstvo sa nerodilo ľahko, ale dá sa povedať, že Dukla kontrolovala priebeh zápasu, keďže pred nahlásenými 432 divákmi na štadióne vo Zvolene síce prehrávala 0:1 ale potom viedla 3:1 a vedenie si ustrážila, a neustále hrozila, až do konca zápasu. Divákov bolo viac, možno o 70, keďže fanklub Dukly povzbudzoval počas celého zápasu výrazne Duklu – z kopca.

Dukla vedela pred zápasom, a tak by to mohlo byť až do konca sezóny, ako vedúci tím súťaže, že keď vyhrá, ostane na 1. mieste. Zápas začala, ako proti Trebišovu, aj skončila, aktívne a svižne a aj vďaka súperovi, sme videli dobrý futbal.

BB ZA B3 2Pecovsky02 10 2021
Náš bývalý dlhoročný „malý veľký“ kapitán Viktor Pečovský, ktorý už napevno zakotvil, aj so svojou rodinou, v Žiline. Prajeme mu v mene všetkých fanúšikov Dukly všetko len to najlepšie! | Foto: Jaro Šiška

Hráči odviedli dobré výkony, bez slabšieho jednotlivca. Upútali viacerí. Polievka bol pri všetkých 3 góloch, DEPETRIS dal 2 góly, neúnavne a celý zápas jazdiaci Jurčišin dal 2. gól zápasu, aj svoj 2. gól v drese Dukly v II. lige, výborne hral Richtárech, Prikryl, obrana hrala, až na 2 góly, celkom spoľahlivo, zlyhala len pri nemotornom faule, pri ktorej vyrobila jedenástku. Svoje si odviedli aj Červeň a Vajda, ktorí nastúpili miesto chorého Migaľu a zraneného Kupčíka. Avšak Červeň veľmi chýbal doobeda Dukle U19 v Kremničke s Trnavou, kde mladíci podľahli súperovi 0:1, vo vyše 40 minút trvajúcej presilovke, po obrovskej chybe obrany, keďže už od 49. minúty hrali hostia bez vylúčeného striedajúceho Richarda Sabola, ktorý bol na ihrisku len 4 minúty II. polčasu.

Hostia, ako sme na nich zvyknutí, hrali otvorený a behavý futbal celý zápas. Vo vyjadreniach ich hráčov a trénera, v našich pozápasových rozhovoroch, sa dozviete, čo definovali ako hlavnú chybu neúspechu.

A začali aj písať históriu tohto zápasu. Bari v 15. minúte nechytateľne napriahol spoza hranice šestnástky z ľavej strany k vzdialenejšej žrdi Hrušku, ktorý loptu zbadal asi len tesne pred tým, ako mu skončila pod ľavým vinkľom – 0:1. Gól pre frajera na záver, vo večerných televíznych športových správach.

BB ZA B3 2Jurcisinpo2 102 10 2021
Sven Jurčišin, v červenom úplne vpravo, práva prepálil brankára Belka a zvýšil stav stretnutia na 2:1 pre Duklu. | Foto: Jaro Šiška

Aktívna Dukla a v nej najviac ťahajúci lopty dopredu, kapitán Polievka, za 11 a 5 ďalších minút, otočila priebeh zápasu vo svoj prospech.

Najskôr si Polievka v 26. minúte preložil na hranici šestnástky loptu z ľavačky na pravačku, vyslal krížom výbornú nadzemnú strelu, takmer obaľovačku, k ľavej žrdi brankára Žiliny Belka, ktorý loptu zvládol znegovať v páde jej vyrazením, kde ale už číhal hráč s pravidelne výborným výberom miesta, Slovák, pôvodom Argentínčan, DEPETRIS, a vyrazenú loptu bez problémov upratal do odkrytej bránky – 1:1.

O 5 minút nastala podobná situácia, ale po ešte krajšej akcii Dukly. Prikryl asi 5 m od ľavej čiary, za polkou ihriska, vysunul výborne Richtárecha, ktorý loptu zasekol, poslal kvalitnú prihrávku Polievkovi na hranicu šestnástky, ktorý sa dokázal s loptou uvoľniť a namiesto „obaľovačky“ predtým, poslal takmer z identického miesta a takmer identickú loptu, ale nie smerom na bránu, ale po zemi perfektne krížom voľnému Jurčišinovi, ktorý úplne osamotený pred Belkom, z asi 7 metrov, mu nedal žiadnu šancu – 2:1. Tak skončil polčas, nezvyčajným výsledkom pre Duklu, napriek tomu, že sa zdá byť úplne bežným, ale stalo sa tak v II. lige až v ďalšom 34. zápase.

Úvod II. polčasu začal tiež lepšie pre Duklu. Polievka potiahol v 48. minúte loptu do šestnástky na svojej ľavej strane, aj keď ich v zápase ťahal aj po pravej strane, kde ho fauloval obranca hostí a rozhodca bez zaváhania ukázal na pokutový kop. Loptu si postavil DEPETRIS a penaltu bezpečne premenil – 3:1. Jeho strelecké kvality majú aktuálne vysvedčenie: 9 zápasov v II. lige, viac krát ako striedajúci hráč, kým vraj nemal dostatok kondície, ako v základe a nastrieľal 8 gólov! K tomu pridal ešte v Slovenskom pohári v 2 zápasoch 2 góly, keď strelil oba v Jesenskom. Suma sumárum: 11 nekompletných zápasov a 10 kompletných gólov!

BB ZA B3 2Depetrispo3 102 10 2021
DEPETRIS dáva 2. gól v zápase, z 11-m a upravuje skóre zápasu na 3:1.| Foto: Jaro Šiška

V zápase bolo viacej vzruchov pred obomi bránami a videli sme zaujímavý a dobrý futbal, aj s viacerými tvrdými zákrokmi, ktoré ale rozhodca trestal citlivo, len s 2 žltými kartami, nechal hráčov hrať a sám nevyčnieval. V 55. minúte spravila domáca obrana hrúbku, keď nechala súperovho útočníka brázdiť s loptou od bránkovej čiary v pravej strane šestnástky, až pred päťku, asi 7 metrov od brány, kde ho ako „vodiča“ prenasledovala a kde v spleti nôh domácich obrancov ešte aj lopta útočníkovi Žiliny podskočila a zrazu sa ocitol po faule na zemi. Rozhodca ani teraz nezaváhal a ihneď signalizoval penaltu, ktorú bezpečne, ešte v tej istej minúte, premenil Paur – 3:2.

BB ZA B3 2Paur3 202 10 2021
Paur premieňa penaltu a znižuje na 3:2. | Foto: Jaro Šiška

Do konca zápasu ostávalo ešte veľa času, minimálne 35 minút a tak bolo ešte dlho o čo hrať. Najzaujímavejšie či najnebezpečnejšie boli ešte 2 akcie Dukly. V 64. minúte kopal trestný kop zľava Polievka ale obranca Nagy vyhlavičkoval loptu do rohu, tesne vedľa svojho ľavého vinkľa a v 82. minúte sa Richtárech krútil s loptou v kľučkách na hranici šestnástky, na úrovni pravej žrdi brankára Belka, až nakoniec, ani nestíhajúc sa obzrieť, komu by mohol prihrať, radšej z 15 metrov vystrelil spoza 2 obrancov, nebezpečne presne, ale nedôrazne, do pravého vinkľa, kde loptu stiahol Belko na 2x do svojho náručia.

BB ZA B3 2Richtarech02 10 2021
Výborná Richtárechova akcia a strela v 82. minúte do pravého vinkľa. | Foto: Jaro Šiška

Dukla po výhre ostala na čele II. futbalovej ligy a ak uspeje v Bardejove, kde minulú sezónu totálne herne aj výsledkovo vybuchla, môže sa vrátiť na Štiavničky stále ako vedúci tím súťaže.

Všetko smeruje k tomu, ale stále bez 100 %-ej istoty, keďže prebieha stále kolaudácia, že by to malo byť naozaj už 16. októbra 2021 v zápase so Slovanom B.

A naďalej nemáme kompletnú tabuľku s rovnakým počtom zápasov tímov, kvôli kovidu a karanténam v jednotlivých tímoch či kluboch. Zdá sa, že sa to nebude veľmi zlepšovať, skôr naopak, neodohratých zápasov pribúda a vypovedateľnosť tabuľky tak trochu klesá a na základe výsledkov hrajúcich tímov, budú musieť „stojace“ tímy potom naháňať body vo väčšom počte hracích dní za kratší čas.

LogoMFKDukla116x180
3 : 2     (2 : 1)
02.10.2021
od 15:00
sobota
Štadión
MFK Lokomotíva
Zvolen

II. liga
11. kolo

MSK Zilina logo

Góly 3:2: 26. David Alberto DEPETRIS, 31. Sven Jurčišin, 49. David Alberto DEPETRIS (11-m) – 15. Kristián Bari, 55. Jakub Paur (11-m)
ŽK 1:1: 41. Branislav Ľupták – 59. Richard Nagy
Rozhodovali: Dávid Mano – Erik Weiss, Martin Špivák – Mgr. Rastislav Jurenka (historická premiéra Dávida Mana v zápase Dukly ako hlavného rozhodcu)
Delegáti stretnutia: Renáta Tomášová a Emanuel Cuninka
Rohy: 6:0 (1:0)
Divákov: 432 + z priľahlého kopca aj parkoviska, zápas sledovalo, spoza plotov, ďalších 70 divákov
Cudzinci v tímoch, čo nastúpili na ihrisko: 0:2

MFK Dukla Banská Bystrica (5-1-3-1):

Matúš Hruška 22 – Lukáš Kojnok 25, Adam Červeň 2, Patrik Vajda 27, Patrik Prikryl 19 (K1), Martin Slaninka 5 (68. Ľubomír Willwéber 41) – Branislav Ľupták 10 – Sven Jurčišin 8, Dávid Richtárech 6, Róbert Polievka 17 (K) (81. Marián Pišoja 28) – David Alberto DEPETRIS (SR/*Argentína) 18 (76. Jakub Uhrinčať 7)
Tréneri: Stanislav Varga – Štefan Rusnák, Norbert Juračka, Dávid Brünn

MŠK Žilina B (4-1-4-1):

Ľubomír Belko 30 – Marián Tandara 19 (73. Matúš Capko 4), Abasa AREMEYAW (Ghana) 5, Richard Nagy 18, Richmond OWUSU (Ghana) 13 – Martin Gomola 21 (80. Viktor Pečovský 12) – Vladimír Majdan 2, Roland Gerebenits 77 (85. Patrik Leitner 3), Patrik Myslovič 7, Kristián Bari 11 – Jakub Paur 7 (K)
Tréneri: Vladimír Veselý – Filip Kňazovič

Výsledky aktuálneho 11. kola:

01.10.2021 o 17.00: FK Železiarne Podbrezová – Slavoj Trebišov 3:0 (1:0)
02.10.2021 o 15.00: MFK Dukla – MŠK Žilina B 3:2 (2:1)
02.10.2021 o 15.00: FC ŠTK 1914 Šamorín – KFC Komárno 1:2 (1:1)
02.10.2021 o 15.00: FK Humenné – ŠK Slovan Bratislava B 1:0 (1:0)
02.10.2021 o 15.00: MŠK Námestovo – MŠK Púchov 0:4 (0:2)
02.10.2021 o 15.00: FC Košice – FC Petržalka ?:? (?:?), odložené na neurčito pre veľa chorých hráčov v Petržalke, zápas sa mal odohrať v Trebišove
02.10.2021 o 18.00: MFK Skalica – FK Dubnica nad Váhom 4:1 (3:0)
03.10.2021 o 11.00: FC Rohožník – Partizán Bardejov BŠK 1:1 (1:1)

Tabuľka II. ligy

Najbližší 2-ligový zápas, odohrá Dukla budúcu sobotu 9. septembra 2021 od 15:00 v Bardejove, ktorý je momentálne predposledný, len so 6 bodmi, ale má odložený domáci zápas s Humenným na 13.10.2021 o 15.00, v ktorom mu budeme držať palce, len 4 dni po zápase s Duklou. Očakávame, že Dukla nezopakuje výbuch v Bardejove z minulej sezóny, prehru 1:3, ktorá bola ďalším čriepkom v skladačke, prečo Dukla nepostúpila do najvyššej súťaže.

Fotogaléria Jaroslava Šišku

 

1 z 25
- +
DSC 0056 1
DSC 0058 1
DSC 0060 1
DSC 0061 1
DSC 0066 1
DSC 0070 1
DSC 0073 1
DSC 0090 1
DSC 0092 1
DSC 0091 1
DSC 0098 1
DSC 0101 1
DSC 0103 1
DSC 0112 1
DSC 0115 1
DSC 0113 1
DSC 0116 1
DSC 0118 1
DSC 0119 1
DSC 0127 1
DSC 0129 1
DSC 0133 1
DSC 0138 1
DSC 0139 1
DSC 0140 1

Témy: B. BystricaDukla futbalII. liga futbalŽilina
Staršie

Čudné móresy v MFK Dukla. O čo komu ide?

Novšie

Pre Duklasport.sk povedali po zápase MFK Dukla B. Bystrica – MŠK Žilina 3:2 dňa 2. októbra 2021

Jaro Šiška

Jaro Šiška

bývalý mládežnícky futbalista Dukly BB, absolvent Strojníckej fakulty SVŠT Bratislava, majster kúrenár, vodár, plynár, tlakár, kotlár, kurič, realitný maklér, skúsený správca bytových a priemyselných nehnuteľností, zakladateľ CONUS Group (mobilné kotolne, luxusné drevostavby z Fínska a Kanady) v roku 1990, jediný slovenský finalista súťaže Vynikajúci podnikateľ 1993. Od roku 1973 futbalový a hokejový štatistik a historik, od roku 2011 jediný zástupca Slovenska v IFFHS - Medzinárodnej federácii futbalových historikov a štatistikov. Člen British Publishing House. Publicista a zakladateľ: Športová agentúra DUKLA, DUKLAŠPORT SK a športový portál Duklasport.sk.

Príbuzné články

Zľava: Pavel Vrba, Karel Brückner, Dušan Fitzel
Športová agentúra DUKLA

Maradona mi raz povedal, že sa staral o seba a vážil si takých istých ľudí, ale…

19. decembra 2022
Slovan Bratislava - víťaz 29. ročníka O pohár Jozefa Vengloša, 10.12.2022
O pohár J. Vengloša

Výsledky 29. ročníka medzinárodného halového futbalového turnaja O pohár Jozefa Vengloša

10. decembra 2022
Program zápasov 29. PJV - 10.12.2022
O pohár J. Vengloša

Program zápasov 29. ročníka Venglošovho pohára – sobota 10.12.2022

9. decembra 2022
29. Pohár Jozefa Vengloša, BB, 10.12.2022 - účastníci a partneri
O pohár J. Vengloša

Účastníci 29. ročníka Venglošovho pohára – družstvá, ktoré uvidíme na palubovke v sobotu

7. decembra 2022
Načítaj viac
Bez úspechu
Ukáž všetky výsledky

Najnovšie články

  • Doplňujúce voľby, pracovné stretnutia FK II. a III. líg, upravená termínová listina súťaží dorastu, žiakov, dorasteniek a žiačok, licenčná administratíva, vzdelávanie trénerov, KD, SF
  • S riaditeľom Banskobystrickej latky Ľubomírom Roškom o jej blížiacom sa 29. ročníku
  • Upravená termínová listina súťaží dorastu, žiakov, dorasteniek a žiačok, licenčná administratíva, vzdelávanie trénerov, KR, KD, SF
  • Srdečne gratulujeme Róbertovi Semeníkovi, kanonierovi (nielen) Dukly Banská Bystrica, k jeho 50. narodeninám!
  • Dnes nás opustila naša spolupracovníčka, PhDr. Blanka Snopková PhD., riaditeľka SVK v Banskej Bystrici. Česť jej pamiatke!

Kategórie

  • Alpinizmus
  • Atletika
  • Basketbal
  • Blahoželáme
  • Bleskovky
  • Domáce turnaje
  • Futbal v Banskej Bystrici
  • Futbal v Česko-Slovensku
  • Futbalová Dukla
  • Hádzaná
  • História
  • Hokej
  • IFFHS
  • Iné športy
  • Knihy
  • Ligy SR
  • Lyžovanie
  • Medzinárodné turnaje
  • MFK Dukla
  • Mládež
  • Mládež SR
  • Motorizmus
  • Muži
  • Muži SR
  • Napísali o nás
  • Náš hosť
  • Novinky
  • O pohár J. Vengloša
  • Ocenenia
  • Opustili nás
  • Osobnosti
  • Partneri
  • Plávanie
  • Pohár
  • Portréty
  • Spomíname
  • Šport v Banskej Bystrici
  • Športová agentúra DUKLA
  • Stalo sa
  • Tlačové správy MsÚ BB
  • Tlačové správy ÚLK
  • Turnaje
  • Úradné oznamy SFZ
  • Úradné správy SFZ
  • Úspechy
  • VŠC Dukla Banská Bystrica
  • Ženy

Témy

atletika (39) B. Bystrica (430) Bardejov (11) basketbal (15) BBL (15) BS SNP (12) Dubnica (11) Dukla futbal (296) Dukla futbal - rekordy (8) Dukla mládež (43) Duklasport (72) Dukla U19 (21) Dukla VŠC (67) EYOF 2022 (9) funkcionári (17) futbal (70) futbalisti (63) hokej (16) I. liga (17) I. liga futbal (64) II. liga (83) II. liga futbal (142) Komárno (14) Košice (24) L. Mikuláš (8) lyžovanie (17) mládež (26) NAJ športovci BB (14) Petržalka (10) plávanie (69) Podbrezová (18) Poprad (11) povedali (71) Prešov (21) Púchov (9) rozhodcovia (8) Senica (8) Skalica (10) Slovan (24) Slovnaft cup (31) tréneri (20) turnaj (36) Úradné správy (108) Šamorín (11) Žilina (20)

Archív

  • január 2023
  • december 2022
  • november 2022
  • október 2022
  • september 2022
  • august 2022
  • júl 2022
  • jún 2022
  • máj 2022
  • apríl 2022
  • marec 2022
  • február 2022
  • január 2022
  • december 2021
  • november 2021
  • október 2021
  • september 2021
  • august 2021
  • júl 2021
  • jún 2021
  • máj 2021
  • apríl 2021
  • marec 2021
  • február 2021
  • január 2021
  • december 2020
  • november 2020
  • október 2020
  • september 2020
  • august 2020
  • júl 2020
  • jún 2020
  • máj 2020
  • marec 2020
  • február 2020
  • január 2020
  • december 2019
  • november 2019
  • október 2019
  • august 2019
  • júl 2019
  • jún 2019
  • apríl 2019
  • február 2019
  • január 2019
  • december 2018
  • november 2018
  • september 2018
  • august 2018
  • júl 2018
  • jún 2018
  • apríl 2018
  • marec 2018
  • február 2018
  • január 2018
  • november 2017
  • O nás
  • Služby
  • Publikácie
  • Partneri
  • Sponzori
  • Autorské práva
  • Ochrana súkromia
  • Kontakt

© 2020 Športová agentúra DUKLA. Všetky práva vyhradené.
Rozmnožovanie, šírenie a verejný prenos obsahu je možný len podľa podmienok v časti Autorské práva.

Bez úspechu
Ukáž všetky výsledky
  • MFK Dukla
    • Muži
    • Mládež
    • Ženy
    • Výsledky zápasov
  • Ligy SR
    • Muži SR
    • Mládež SR
    • Výsledky zápasov
  • Pohár
    • Výsledky zápasov
  • Turnaje
    • Domáce turnaje
    • O pohár J. Vengloša
    • Medzinárodné turnaje
  • Iné športy
    • Alpinizmus
    • Atletika
    • Basketbal
    • Futsal
    • Hádzaná
    • Hokej
    • Lyžovanie
    • Motorizmus
    • Plávanie
  • Góól!
    • 2020/2021
    • 2019/2020
    • 2018/2019
    • Historický bulletin „Gól“
  • Stalo sa
    • Napísali o nás
    • Novinky
    • Tlačové správy MsÚ BB
    • Tlačové správy ÚLK
    • Úradné oznamy SFZ
    • Úradné správy SFZ
    • Úspechy
  • Portréty
    • Blahoželáme
    • Knihy
    • Náš hosť
    • Ocenenia
    • Opustili nás
    • Osobnosti
    • Spomíname
  • IFFHS
  • História
    • Futbalová Dukla
    • Futbal v Banskej Bystrici
    • Futbal v Česko-Slovensku
    • VŠC Dukla Banská Bystrica
    • Šport v Banskej Bystrici
    • Športová agentúra DUKLA

© 2020 Športová agentúra DUKLA. Všetky práva vyhradené.
Rozmnožovanie, šírenie a verejný prenos obsahu je možný len podľa podmienok v časti Autorské práva.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Táto webstránka používa cookies. Viac na Ochrana súkromia.